Wyniki Kat. Elita

Trasa długa, 7 okrążeń

XC Dorotka 2014, 11 maj 2014r.

M Imię i nazwisko (nr) Drużyna Czas
1 Mariusz Kozak (86) RMF 48:41
2 Jakub Zamrożniak (74) KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike Team 48:52
3 Adrian Rzeszutko (110) Cannondale Pro Rider 50:57
4 Mateusz Grabis (97)   51:01
5 Zbigniew Krzesiński (72) KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike Team 51:02
6 Michał Capała (85) Politechnika Śląska 51:04
7 Michał Ficek (109) AZS Politechnika Śląska w Gliwicach 53:08
8 Karol Kucięba (106) AWF Katowice 54:03
9 Mateusz Wzorek (73) KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike Team 55:16
10 Jakub Surówka (83) KS Luboń Skomielna Biała 56:02
11 Adrian Szczepina (64) SCHC TEAM 56:53
12 Przemysław Pyrek (75) Sante BSA Whistle 6 okr.
13 Andrzej Gaj (69) U.K.S. Sokół Kęty 6 okr.
14 Maciej Bydliński (89) AZS AWF Katowice 6 okr.
15 Dominik Pikorski (105) AWF Katowice 6 okr.
16 Tomasz Musioł (107) Gomola Trans Airco 6 okr.
17 Adam Miłek (68)   6 okr.
18 Marcin Żurawik (111) MM Bike Piekary Śląskie 6 okr.
19 Szymon Mamoń (62)   6 okr.
20 Dawid Pikorski (87) Politechnika Śląska 6 okr.
21 Daniel Smolarz (77)   6 okr.
22 Adrian Woźnica (96)   6 okr.
23 Krzysztof Elwart (93) AZS Politechnika Śląska w Gliwicach 6 okr.
24 Arkadiusz Piwowarczyk (80) AZS Uniwersytet Śląski 6 okr.
25 Łukasz Napora (95)   6 okr.
26 Oskar Küttner (100) AZS Uniwersytet Śląski 6 okr.
27 Bartłomiej Pilch (88) AZS AWF Katowice 6 okr.
28 Sebastian Smolarz (76)   6 okr.
29 Wojciech Grela (91)   5 okr.
30 Maciej Rurański (79) RURAŃSCY TEAM 5 okr.
31 Rodion Ryhun (101) AZS Uniwersytet Śląski 5 okr.
32 Łukasz Fliś (81) AZS Uniwersytet Śląski 5 okr.
33 Paweł Toczkowski (90)   5 okr.
34 Mateusz Piętak (65) Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe 5 okr.
35 Andrzej Suszyński (98)   5 okr.
36 Karol Kucharski (78) MTB Strzybnica 5 okr.
37 Tomasz Buszewski (15) BIKEHEAD MTB TEAM 5 okr.
38 Cezary Pałka (82)   4 okr.
39 Michał Turski (102) ZGH Bolesław TEAM 3 okr.
40 Krzysztof Issakiewicz (92) WKK Warszawa 3 okr.
41 Rafał Stanclik (63)   3 okr.
42 Bogdan Wisniowski (61) Team Jaworzno 3 okr.
43 Paweł Brzeziński (66)   3 okr.
44 Jarosław Rymar (94)   2 okr.
45 Mateusz Sielski (70)   1 okr.
46 Mikołaj Surówka (84) AZS AWF KATOWICE 1 okr.
47 Marcin Sarkowicz (71) SCS OSOZ RACING TEAM NK
48 Wojciech Szczegielniak (99)   NK
49 Wiesław Majcher (108) AZS Uniwersytet Śląski NK